Difference between revisions of "Lab members"
From ACL@NCU
| Line 2: | Line 2: | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center;" | {| class="wikitable" style="text-align: center;" | ||
|PI | |PI | ||
|- | |||
|PhD Student | |||
|- | |||
|Master Student | |Master Student | ||
|Master Student | |Master Student | ||
|Master Student | |||
|- | |||
|Undergraduate Research Student | |Undergraduate Research Student | ||
|Undergraduate Research Student | |Undergraduate Research Student | ||
Revision as of 06:50, 12 October 2015
Current members
| PI | |||||
| PhD Student | |||||
| Master Student | Master Student | Master Student | |||
| Undergraduate Research Student | Undergraduate Research Student | RA | |||
| Erik Chang | Zai-fu Yao | Maggie Lin | Zi-lin Lee | Liang-wei Guo | Samantha Chen |
Lab alumni
| Master Student | RA | RA | RA | RA | RA |
| Sylvia Chiou | Jyh-Jong Hsieh | Chia-Wei Lee | Han-Chao Tsai | I-Chu Chen | Power Wu |
